Produženi boravak, školska godina 2024./2025.

U našoj i područnoj školi eugena Kumičića već duži niz godina djeluje produženi boravak i sve je više zainteresiranih.

U produženom boravku rade učiteljice: Rahela Grozdanov, Sanja Kusturin Barković, Tanita Kršanac, Ivana Dešković i u područnoj školi Ana Nikolac. Radno vrijeme produženog boravka je od 11:30 do 16:30.

Nakon nastave učenici dolaze u produženi boravak i odlaze na ručak po skupinama. S obzirom da učenici borave u školi veći dio dana, važno nam je da se zdravo, kvalitetno i raznovrsno hrane pa im je svakog dana osiguran kuhani obrok.

Jedan dio vremena u produženom boravku posvećen je pisanju domaće zadaće, a  ono što ne stignu napraviti završavaju kod kuće. Ostatak slobodnog vremena pokušavamo ih okupirati i zainteresirati različitim sadržajima kao što je likovno-kreativan rad, sportske i glazbene aktivnosti te razne društvene i informatičke igre.

Aktivnosti u produženom boravku tijekom šk.god. 2024./25.